NAŠÍM POSLANÍM JE PRIRODZENE PODPOROVAŤ U MUŽOV ICH MUŽSKOSŤ.

Prostenal® je určený všetkým mužom, ktorí si odmietajú obuť papuče,  všetkým tým, ktorí nechcú starnuť, ale dozrievať.  Naším poslaním je prirodzene podporovať ich mužskosť, aby mohli žiť podľa svojich predstáv, bez ohľadu na vek. 

Prostenal

ODBORNÁ KVALITA

Problémy s prostatou sú najčastejšími zdravotnými ťažkosťami, ktoré postihujú dospelých mužov po štyridsiatke.  Často súvisia aj s ďalšími stránkami mužského zdravia  a v konečném dôsledku môžu mať negatívny vplyv na život mužov v mnohých ohľadoch. Preto Prostenal® vyvinul rad aktívnych výživových doplnkov s jedinečným zložením, ktoré podporujú funkciu prostaty a prispievajú k celkovej mužskej potencii, zdraviu a pohode. 

KVALITA & BEZPEČNOSŤ

Výrobky Prostenal® na báze rastlinných extraktov sú vyrábané v súlade scertifikáciou  GMP, ktorá zaručuje ich vysokú kvalitu a účinnosť. 

KOMPETENCIA & DÔVERA 

Značka Prostenal® vznikla v roku 2000 a ponúka prípravky špecificky zamerané na prostatu. Je súčasťou skupiny Walmark, popredného výrobcu výživových doplnkov v strednej a východnej Európe. Odvtedy preukázal   Prostenal® svoje  odborné kvality a získal si dôveru mnohých mužov v tomto regióne.