Prostenal® ponúka účinné výrobky, ktoré podporujú správnu funkciu prostaty a močových ciest  a celkovú mužskú silu. Tieto výrobky boli vyvinuté na základe znalostí  o tradične používaných rastlinných výťažkoch  a najnovších vedeckých poznatkov.   

Vysoká kvalita a účinnosť prípravkov je zabezpečená vďaka: 

  • unikátnej  metóde spracovania účinných látok,  
  • historicky osvedčenému výrobcovi so zárukou kvality,
  • certifikácii GMP.

Prostenal® ponúka 2 produktové rady so špecifickými účinkami. Oba sú koncipované na užívanie jednej tablety denne:  

1) Prostenal® CONTROL na zdravie prostaty a podporu potencie. 
Môže sa užívať kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie ráno s jedlom a pitím.   .

2) Prostenal® NIGHT na zdravú prostatu a menej časté nočné vstávanie 
1 tabletu večer po jedle zapiť vodou. 

Prostenal® bol vyvinutý na dlhodobú podporu zdravia prostaty,  ale niektorí muži môžu vnímať subjektívne zlepšenie už o niekoľko týždňov. Odporúčame užívať  Prostenal® CONTROL alebo NIGHT aspoň 2 mesiace  bez prerušenia, lebo tak môžu pomôcť udržovať trvalé zdravie prostaty.

Výrobky Prostenal® sú výživové doplnky s kombináciou rastlinných extraktov, vitamínov a minerálnych látok. Žiadne kontraindikácie neboli dosiaľ zistené, pokiaľ však užívate predpísané lieky, odporúčame sa o užívaní výrobkov Prostenal® najprv poradiť s vaším lekárom.  

Výrobky Prostenal® sú výživové doplnky a ako také nemajú vo všeobecnosti žiadne vedľajšie účinky spôsobované kombináciou nutričných zložiek, pokiaľ pri užívaní dodržujete uvedené pokyny. Odporúčame však užívať  Prostenal® po jedle a zapiť ho tekutinou, aby ste zabránili vzácnym, ale možným žalúdočným problémom. 

Výrobky Prostenal® neobsahujú cukor ani iné sacharidy.

V takejto situácii vyskúšajte  Prostenal® CONTROL. Obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, ktorá pomáha podporovať zdravú sexuálnu aktivitu: 

  • zinok prirodzene  podporuje normálnu hladinu testosterónu v krvi, 
  • výťažok  z Tribulus terrestris pomáha udržovať sexuálnu túžbu, 
  • kombinácia výťažkov zo Saw palmetta a pŕhľavy dvojdomej  podporuje zdravé funkcie prostaty a močových ciest, lebo  výskyt  problémov v dolnej časti  močových ciest môže byť u niektorých mužov predzvesťou problémov s potenciou.